Listopad 200919.11.2009 09:00

Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii wraz z Samorządem Studentów Wydziału Biologiczno – Rolniczego zorganizował  „Otrzęsiny” dla studentów pierwszego roku w Klubie „Grand”. Podczas imprezy przeprowadzono wiele atrakcyjnych konkursów z nagrodami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród naszych nowych kolegów i koleżanek.

Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii wraz z Samorządem Studentów Wydziału Biologiczno – Rolniczego zorganizował „Andrzejki” w Klubie Revolution.

Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii brał aktywny udział w organizacji Gali „Laur Studentów 2009”, która odbyła się 19 listopada w Hotelu Villa Riviera. Podczas Gali przyznano nagrodę „Przyjaciela Studenta” – nagroda w tej kategorii przyznana została pracownikowi naukowemu Uniwersytetu Rzeszowskiego, którego postawa i działalność zasługuje na szczególne uznanie studentów i którego brać studencka uznaje za swojego przyjaciela. Na Wydziale Ekonomii nominacje otrzymali: dr inż. Artur Ostromęcki, dr inż. Grzegorz Hajduk oraz dr inż. Bogdan Wierzbiński. Największą ilość głosów i tym samym zwycięzcą został dr inż. Artur Ostromęcki.