Grudzień 200910.12.2009 08:58

7-10 grudnia odbyła się Akcja Mikołajkowa „Studenci Dzieciom”. Zbiórka pieniędzy odbywała się w budynkach dydaktycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz w DS. Hilton, DS. Merkury. Kwesta zakończyła się podczas imprezy charytatywnej w klubie studenckim "Pod Palmą".

21 grudnia Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii wraz z Samorządem Studentów Wydziału Biologiczno – Rolniczego zorganizował, w „Klubie Biesiada” na Zalesiu, spotkanie opłatkowe i podsumowanie roku 2009. Wśród przybyłych gości znaleźli się Prorektor dr hab. inż. prof. UR Czesław Puchalski, Dziekani Wydziałów Biologiczno-Rolniczego i Ekonomii, Nauczyciele akademiccy, pracownicy dziekanatów a także przedstawiciele Samorządów Studentów w/w wydziałów. Na wstępie Prorektor Puchalski w kilku słowach przybliżył co udało się już osiągnąć, a co w przyszłości planowane jest w budowie Kompleksu Akademickiego na Zalesiu. Następnie głos zabrali Dziekani i Przewodniczące Samorządu Studentów Wydziału Biologiczno-Rolniczego i Ekonomii. Wszyscy przybyli goście otrzymali okolicznościowe kartki świąteczne a do dziekanatów zostały przekazane piękne świąteczne stroiki. Spotkaniu towarzyszyło wspólne kolędowanie, łamanie się opłatkiem i życzenia.