Czerwiec 200801.06.2008 08:58

Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii brał aktywny udział w organizacji Gali „Laur Studentów 2008”. Podczas Gali przyznano nagrodę „Przyjaciela Studenta” – nagroda w tej kategorii przyznana została pracownikowi naukowemu Uniwersytetu Rzeszowskiego, którego postawa i działalność zasługuje na szczególne uznanie studentów i którego brać studencka uznaje za swojego przyjaciela. Na Wydziale Ekonomii nominacje otrzymali: mgr Piotr Cyrek, dr inż. Grzegorz Hajduk oraz dr inż. Bogdan Wierzbiński. Największą ilość głosów i tym samym zwycięzcą został dr inż. Bogdan Wierzbiński.

Wydziałowa Komisja Wyborcza przeprowadziła wybory na Wydziale Ekonomii.   W wyniku głosowania, Kolegium Elektorów Wydziału Ekonomii, jednogłośnie wybrało dr hab. Grzegorza Ślusarza prof. UR, na stanowisko Dziekana. Elektorzy – Studenci pozytywnie zaakceptowali propozycje Dziekana Elekta, dotyczącą Prodziekanów. Prodziekanem ds. Studentów i Kształcenia został dr inż. Artur Ostromęcki, zaś Prodziekanem ds. Studentów Niestacjonarnych -   dr inż. Jadwiga Pawłowska – Mielech