Maj 200806.05.2008 08:58

W dniu 05.05.2008 odbyły się turnieje sportowe, takie jak turniej Streetball, turniej tenisa stołowego i ziemnego, turniej w piłkę nożną. Rozgrywki były bardzo zacięte, finaliści odebrali nagrody następnego dnia podczas pikniku.

W dniu 06.05.2008 roku odbył się piknik majowy pt. "35-lecie Kampusu Akademickiego Zalesie" na terenie kampusu Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Ćwiklińskiej 2. Impreza przebiegała planowo, uczestniczyło w niej około 600 osób. W czasie pikniku zaszczyciły nas swoja obecnością przyszłe władze Uniwersytetu Rzeszowskiego na czele z Rektorem Elektem prof. dr hab. Stanisławem Uliaszem, Prorektor Elekt dr hab. inż. prof. UR Czesław Puchalski, kierownik DSSA Alicja Mendocha, kierownik DS. Hilton i Merkury Marek Ogrodniczek oraz władze Wydziału Ekonomii i Wydziału Biologiczno-Rolniczego. Największą popularnością cieszyły się: ring bokserski i mata do walk gladiatorów. Po koncercie gwiazdy wieczoru zespołu "VIR" uczestnicy próbowali swoich własnych możliwości wokalnych podczas konkursu Karaoke oraz "Jaka to melodia?". W konkurencjach siłowych największą popularnością cieszyło się przeciąganie liny, rywalizacja miedzy drużynami była bardzo zacięta. Miłym zaskoczeniem dla organizatorów były odpowiedzi uczestników na dość trudne pytania dotyczące Kampusu Akademickiego Zalesie. Była to już czwarta impreza plenerowa tego typu organizowana przez Samorząd Wydziału Ekonomii.