Maj 200801.05.2008 08:57

Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii pragnąc zaprezentować maturzystom ofertę dydaktyczną i zachęcić ich do podjęcia nauki na Uniwersytecie Rzeszowskim, a w szczególności na Wydziale Ekonomii brał czynny udział w przygotowaniach organizacji:

• „Targów Edukacyjnych”, które odbywały się w Hali Podpromie,
  • „Dni Otwartych”, które odbywały się na Wydziale Ekonomii oraz w budynku głównym Uniwersytetu Rzeszowskiego,
  • Promowaniu Wydziału podczas święta „Paniaga” - święta ulicy 3-go Maja.

Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii brał aktywny udział w największej rzeszowskiej imprezie studenckiej