Grudzień 200705.12.2007 08:56

5 grudnia odbyła się Akcja Mikołajkowa „Studenci Dzieciom”. Zbiórka pieniędzy odbywała się w budynkach dydaktycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz w DS. Hilton, DS. Merkury. Kwesta zakończyła się podczas imprezy charytatywnej w klubie studenckim "Pod Palmą".

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii wraz z Samorządem Studentów Wydziału Biologiczno – Rolniczego, zorganizował tradycyjny „Opłatek wigilijny” dla Władz i pracowników obu Wydziałów.  Spotkaniu towarzyszyło wspólne kolędowanie, łamanie się opłatkiem i życzenia.