Marzec 200606.03.2006 08:55

Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego bierze czynny udział w przygotowaniach do:

• "Targów Edukacyjnych", przewidziane w dniach 17-18 marca 2006 r., na Hali na Podpromiu,
  • "Dni Otwartych" 7-8 kwietnia 2006 r., 7 kwietnia na Wydziale Ekonomii przy Ul. Ćwiklińskiej 2, 8 kwietnia w budynku głównym Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana 16 c. Samorząd Studentów Wydziału Ekonomii pragnie zaprezentować maturzystom ofertę dydaktyczną i zachęcić ich do podjęcia nauki na Uniwersytecie Rzeszowskim, a w szczególności na Wydziale Ekonomii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!!!