Luty 200617.02.2006 08:54

17 i 18 lutego na obiektach Politechniki Rzeszowskiej odbyły się "Targi Edukacyjne" dedykowane w szczególności maturzystom. Szeroki wachlarz możliwości podjęcia dalszej nauki zaprezentowały wszystkie rzeszowskie Uczelnie, szkoły językowe oraz szereg instytucji oferujących dalsze możliwości kształcenia i podnoszenia kwalifikacji.

Nie zabrakło oczywiście stoiska Uniwersytetu Rzeszowskiego a tym samym Wydziału Ekonomii prężnie przedstawiającego swoją ofertę dydaktyczną. Prezentacje multimedialne, broszury informacyjne i wiele innych sposobów uzyskania informacji cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Przyszli studenci mogli pozyskać szereg informacji bezpośrednio od przedstawicieli Wydziałowego Samorządu Studentów, który pod opieką Prodziekana ds. Studenckich Dr Bogdana Wierzbińskiego miał przyjemność reprezentować brać studencką Wydziału Ekonomii.