Grudzień 200508.12.2005 08:45

Odbyła się już druga "Akcja Mikołajkowa". Studenci - wolontariusze rozpoczęli kwestowanie już 6 grudnia. Zbiórka pieniędzy odbywała się w budynkach dydaktycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz w DS. Hilton, DS. Merkury, DS. Laura oraz DS. Filon. Kwesta zakończyła się podczas czwartkowej imprezy charytatywnej w klubie studenckim "Pod Palmą".

Zebraliśmy 3200 złotych które przeznaczyliśmy w szczególności na słodycze. Wszystko to ofiarowaliśmy już po raz drugi dzieciom z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Strzyżowie.