Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Katedra Metod Ilościowych i Informatyki Gospodarczej

Semestr letni  2017/2018

Imię i nazwisko

Dzień i godzina dyżuru

Miejsce dyżuru budynek D-1 ul. Ćwiklińskiej 2

Kontakt

dr hab. Alina Szewc-Rogalska, prof. UR

Czwartek

godz. 13.40-15.10

pok. 207

(17) 872 16 51

aszewc@ur.edu.pl

dr inż. Roman Chorób

Wtorek

godz. 16.30-18.00

Środa

godz. 9.40-11.10

 

pok.402

 

s. 10

rchorob@ur.edu.pl

(17) 872 17 13

dr Marek Cierpiał-Wolan

Wtorek

godz. 18.00-19.30

Piątek

15.30-17.00

pok. 218

(17) 872 16 84

M.Cierpial-Wolan@stat.gov.pl

dr Barbara Fura

Środa

godz. 11.10:14.10

pok. 9

(17) 872 16 17

bfura@ur.edu.pl

dr inż. Colin F. Hales

Wtorek

godz. 13:30-15:00

Czwartek
godz.8.30–10.00

pok.  409

(17) 872 17 42

colhales@ur.edu.pl

mgr Ryszard Hall

Środa

godz.9.45-11.15

Czwartek

godz.15.10–16.40

 

pok. 402
 

rhall@ur.edu.pl

dr inż. Dorota Jankowska

Piątek

godz. 9.30-12.30

pok.  208

 

(17) 872 16 50

dorjan@ur.edu.pl

dr Beata Kasprzyk

Poniedziałek

godz. 9.40-11.10

Środa

godz. 11.20-12.50

pok. 211

(17) 872 16 97

bkasprzy@ur.edu.pl

dr inż. Artur Kraus

Wtorek

godz.16.10-17.40

Środa

godz.16.10-17.40

pok. 402

akraus@ur.edu.pl

dr inż.  Agnieszka Majka

Piątek

godz. 9.30-12.30

pok. 208

(17) 872 16 50

amajka@ur.edu.pl

dr Jadwiga Pawłowska-Mielech

Wtorek

godz.11.20–12.50

Czwartek

godz.12.00–13.30

pok. 307

 

pok. 307

(17) 872 16 75

jpawlows@ur.edu.pl

jpmielech@gmail.com

dr Maria Sarama

Wtorek

godz. 11.10-14.10

pok.415

 

(17) 872 17 49

msarama@ur.edu.pl

dr Małgorzata Stec

Poniedziałek

godz.14.30-15.00

Środa

godz.12.50-14.50

Czwartek

godz.13.30–14.00

pok. 218

(17) 872 16 84

malgorzata.a.stec@gmail.com

mgr inż. Paweł Szura

Wtorek

godz. 17:30-18:45

pok.416

 

(17) 872 17 41

polszu@gmail.coml

dr Jolanta Wojnar

Poniedziałek

godz.14:30-16:00

Wtorek

godz. 9:30-11:00

pok. 211

(17) 872 16 97

jolawojnar@gmail.com

dr inż. Paweł Zawora

Środa

godz.16.10-17.40

Czwartek

godz. 16.10-17.40

 

pok. 402

 

(17) 872 17 41

paza@ur.edu.pl

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow