Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Katedra Metod Ilościowych i Informatyki Gospodarczej

Semestr zimowy 2018/2019

Imię i nazwisko

Dzień i godzina dyżuru

Miejsce dyżuru budynek D-1 ul. Ćwiklińskiej 2

Kontakt

dr hab. Alina Szewc-Rogalska, prof. UR

Czwartek

 godz. 8.00-9.30

pok. 207

(17) 872 16 51

aszewc@ur.edu.pl

dr inż. Roman Chorób

Wtorek

godz. 12.50-14.20

Środa

godz. 8.10-9.40

 

s. 413

pok. 402

rchorob@ur.edu.pl

(17) 872 17 13

dr Marek Cierpiał-Wolan

Wtorek

godz. 8.00-9.30

         16.15-17.45

pok. 218

(17) 872 16 84

M.Cierpial-Wolan@stat.gov.pl

dr Barbara Fura

Długoterminowe
zwolnienie lekarskie

pok. 9

(17) 872 16 17

bfura@ur.edu.pl

dr inż. Colin F. Hales

Długoterminowe
zwolnienie lekarskie

pok.  409

(17) 872 17 42

colhales@ur.edu.pl

mgr Ryszard Hall

Wtorek

godz. 16.15-17.45

Środa

godz. 16.15-17.45

 

pok. 402

rhall@ur.edu.pl

dr inż. Dorota Jankowska

Środa

godz.10.00-13.00

pok.  208

(17) 872 16 50

dorjan@ur.edu.pl

dr Beata Kasprzyk

Poniedziałek

godz. 9.00-12.00

pok. 211

(17) 872 16 97

kasprzykbeata15@gmail.com

dr inż. Artur Kraus

Poniedziałek godz.16.10-17.30

Środa

godz.16.10-17.30

pok. 402

akraus@ur.edu.pl

dr inż.  Agnieszka Majka

Środa

godz.10.00-13.00

pok. 208

(17) 872 16 50

amajka@ur.edu.pl

dr Jadwiga Pawłowska-Mielech

Wtorek

godz. 9.30 – 11.00

Czwartek

godz.8.00 – 9.30

 

pok. 307

 

(17) 872 16 75

jpawlows@ur.edu.pl

jpmielech@gmail.com

dr Maria Sarama

poniedziałek

godz. 8.30-9.40

Wtorek

godz. 9.20-11.10

 

pok.415

(17) 872 17 49

msarama@ur.edu.pl

dr Małgorzata Stec

Czwartek

godz. 12.00-13.40

Piątek

godz. 8.20-9.40

pok. 218

(17) 872 16 84

malgorzata.a.stec@gmail.com

mgr inż. Paweł Szura

Środa

godz. 18.00-19.30

pok.416

(17) 872 17 41

polszu@gmail.com

dr Jolanta Wojnar

Wtorek

godz. 11:15-14:15

pok. 211

(17) 872 16 97

jolawojnar@gmail.com

dr inż. Paweł Zawora

Poniedziałek

godz. 16:00-18:00

Wtorek

godz. 11:00-12:00

 

pok. 402

(17) 872 17 41

paza@ur.edu.pl

Osoby współpracujące z Katedrą – konsultacje na Wydziale Matematyczno  - Przyrodniczym w budynku A0/B2 przy Pigonia 1

dr Monika Homa -  wtorek 9.00-9.45, 11.15-12.30, p. 393 B2

dr Bożena Maj-Tatsis -  poniedziałek 11.15-12.30, czwartek 10.15-11.00, p. 370 B2

dr Marta Pytlak -  czwartek: 8.30- 10.30, 370 B2

dr Renata Tłuczek-Pięciak -  środa 6.30-8.00, czwartek 7.30-8.00, p. 393 B2

dr Edyta Trybucka -  poniedziałek 13.30-15.30, p.392 B2

dr Sławomir Sorek - Czwartek 8:00-10:00    tyg. 2/4, p.368 B2

dr Marek Fura – 15 min przed zajęciami w terminach zjazdów, p.9, budynek D1,

 ul. Ćwiklińskiej 2

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow