Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz dyrektywy 95/46/WE ("RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegóły znajdują się tutaj.

Zamknij
  

Katedra Metod Ilościowych i Informatyki Gospodarczej

Semestr letni 2018/2019

Imię i nazwisko

Dzień i godzina dyżuru

Miejsce dyżuru budynek D-1 ul. Ćwiklińskiej 2

Kontakt

dr hab.
Alina Szewc-Rogalska, prof. UR

Czwartek,

13.45-15.15

pok. 207

(17) 872 16 51

aszewc@ur.edu.pl

dr inż. Roman Chorób

Poniedziałek

 8.10-9.40

Czwartek

 8.30-10.00

s. 416

 

pok. 402

 (17) 872 17 13

rchorob@ur.edu.pl

dr Marek Cierpiał-Wolan

Wtorek

16.45-18.15

Piątek

15.30-17.00

pok. 218

 

(17) 872 16 84

M.Cierpial-Wolan@stat.gov.pl

dr Barbara Fura

Długoterminowe zwolnienie lekarskie

pok. 9

(17) 872 16 17

bfura@ur.edu.pl

dr inż. Colin F. Hales

Długoterminowe zwolnienie lekarskie

pok.  409

(17) 872 17 42

colhales@ur.edu.pl

mgr Ryszard Hall

Wtorek

13.00-14.30 co 2 tyg.

Środa

11.20-12.50

Czwartek

12.00-13.30 co 2 tydz.

 

pok. 402
 

 

rhall@ur.edu.pl

dr inż. Dorota Jankowska

Wtorek

13.00-16.00

pok.  208

 

(17) 872 16 50

dorjan@ur.edu.pl

dr Beata Kasprzyk

Poniedziałek

13.00-13.45

Wtorek

11.15-13.30

pok. 211

(17) 872 16 97

bkasprzy@ur.edu.pl

kasprzykbeata15@gmail.com

dr inż. Artur Kraus

Poniedziałek 16.00-17.30

Środa

16.00-17.30

pok. 402

akraus@ur.edu.pl

dr inż.  Agnieszka Majka

Piątek

9.00-10.30

12.30 -14.00

pok. 208

(17) 872 16 50

amajka@ur.edu.pl

dr Jadwiga Pawłowska-Mielech

Poniedziałek

11.00-12.30

Czwartek

8.30-10.00

pok. 307

 

 

(17) 872 16 75

jpawlows@ur.edu.pl

jpmielech@gmail.com

dr Maria Sarama

Wtorek

14.30-15.30

Środa

11.00-13.00

 

pok. 415

 

(17) 872 17 49

msarama@ur.edu.pl

dr Małgorzata Stec

Poniedziałek  12.50-14.00

Środa

9.30-11.20

pok. 218

(17) 872 16 84

malgorzata.a.stec@gmail.com

dr inż. Paweł Szura

Wtorek

18.00-19.30

Czwartek

15.10- 16.00

pok. 416

 

pok. 413a, 408

(17) 872 17 41

polszu@gmail.coml

dr Jolanta Wojnar

Wtorek

16.15-17.15

Środa

 9.00-11.00

pok. 211

(17) 872 16 97

jolawojnar@gmail.com

dr inż. Paweł Zawora

Wtorek

11.20-12.50

Środa

14.30-16.00

 

s. 413

(17) 872 17 41

paza@ur.edu.pl

 

 

 

 

 

Pracownicy współpracujący z Katedrą Metod Ilościowych i Informatyki Gospodarczej

 

mgr inż. Konrad Drozd

Poniedziałek

12.15:13.00

15.15-16.00

 

pok. 413a

pok. 408

 

(17) 872 17 41

kdrozd@ur.edu.pl

mgr inż. ArturrKuliński

Poniedziałek

9.00-11.00

pok. 6

rakul@ur.edu.pl

dr Edyta Trybucka

 

Poniedziałek

12.30-14.30

pok. 392

A0, B2 (ul. Pigonia 1)

(17) 872 86 22

eles@ur.edu.pl

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow