Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz dyrektywy 95/46/WE ("RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegóły znajdują się tutaj.

Zamknij
  

Katedra Metod Ilościowych i Informatyki Gospodarczej

Semestr letni 2019/2020

Imię i nazwisko

Dzień i godzina dyżuru

Miejsce dyżuru budynek D-1 ul. Ćwiklińskiej 2

Kontakt

dr hab.
Alina Szewc-Rogalska, prof. UR

Czwartek

12.30 – 13.30

15.20 – 15.50

pok. 207

(17) 872 16 51

aszewc@ur.edu.pl

dr hab. Artur Kraus, prof. UR

Poniedziałek

16.10-17.40

pok. 402

(17) 872 17 13

akraus@ur.edu.pl

dr hab. Małgorzata Stec, prof. UR

Czwartek

13.30-15.00

pok. 218

(17) 872 16 84

malgorzata.a.stec@gmail.com

dr inż. Roman Chorób

Wtorek

9.00-11.00

pok. 402

(17) 872 17 13

rchorob@ur.edu.pl

dr Marek Cierpiał-Wolan

Wtorek

15.20 – 16.20

19.30 – 20.00

pok. 218

 

(17) 872 16 84

M.Cierpial-Wolan@stat.gov.pl

dr Barbara Fura

Środa
11.20–13.50

Czwartek

9.30–10.00

pok. 9

(17) 872 16 17

bfura@ur.edu.pl

dr inż. Colin F. Hales

Zwolnienie lekarskie

pok.  409

(17) 872 17 42

colhales@ur.edu.pl

mgr Ryszard Hall

Wtorek

11:20-12:50

Środa

11:20-12:50

pok. 402
 

(17) 872 17 13

rhall@ur.edu.pl

dr inż. Dorota Jankowska

Wtorek,

9.45 – 11.15

pok.  208

 

(17) 872 16 50

dorjan@ur.edu.pl

dr Beata Kasprzyk

Poniedziałek

13.00-14.30

Wtorek

9.30- 11.00

pok. 211

(17) 872 16 97

kasprzykbeata15@gmail.com

dr inż.  Agnieszka Majka

Wtorek

9.45 – 11.15

pok. 208

(17) 872 16 50

amajka@ur.edu.pl

dr Jadwiga Pawłowska-Mielech

Wtorek

13.00 – 14.00

Środa

12.00 – 13.00

pok. 307

 

 

(17) 872 16 75

jpmielech@gmail.com

jpawlows@ur.edu.pl

dr Maria Sarama

Poniedziałek

9.40-11.10

Wtorek

11.10-12.40

pok. 415

 

(17) 872 17 49

msarama@ur.edu.pl

dr inż. Paweł Szura

Wtorek

17:00 -18:30, 

Czwartek

15:10- 16:20, sala 10

pok. 416

 

 

sala 10

(17) 872 17 41

polszu@gmail.coml

dr inż. Jolanta Wojnar

Wtorek

11:30-13:00

Środa

16:10-17:40

pok. 211/s.408

(17) 872 16 97

jolawojnar@gmail.com

dr inż. Paweł Zawora

Środa

16.20–18.50

 pok. 413

(17) 872 17 41

paza@ur.edu.pl

 

Pracownicy współpracujący z Katedrą Metod Ilościowych i Informatyki Gospodarczej

 

mgr inż. Konrad Drozd

Środa,

9.50 – 11.20

pok. 403

(17) 872 17 41

kdrozd@ur.edu.pl

mgr inż. Artur Kuliński

Środa,

12.00 – 13.30

pok. 6

(17) 872 16 43

akul@ur.edu.pl

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow