Siódmy blok warsztatów w ramach projektu „Weź przyszłość w swoje ręce - finanse oczami licealisty”08.11.2019 10:27

To już siódmy wyjazd w ramach projektu „Weź przyszłość w swoje ręce - finanse oczami licealisty”. Odbył się on 8 listopada 2019 r. Tym razem reprezentanci Instytutu Ekonomii i Finansów gościli w Zespole Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku, gdzie studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego pod opieką mgr Magdaleny Wiercioch poprowadzili warsztaty praktyczne dla młodzieży szkolnej.

Uczniowie biorący udział w tym przedsięwzięciu mogli zdobyć wiedzę na temat inflacji, zakładania działalności gospodarczej, nowoczesnych form płatności oraz prowadzenia budżetu domowego.

Zgodnie z ideą projektu, na podstawie testu oraz dodatkowych form aktywności wyłoniono trzech zwycięzców konkursu w szkole:

1. Karolina Chylińska
  2. Patrycja Głuszak
  3. Karolina Jankowska

Gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów na gali finałowej, która odbędzie się już 12.12.2019 w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wyrazy uznania, a także podziękowania za pomoc oraz współpracę kierujemy do koordynatorki ze strony szkoły - Pani Jolanty Semenowicz.

Bardzo dziękujemy uczestnikom biorącym udział w projekcie za mile spędzony czas oraz szczególną aktywność.