O komunikacji i wystąpieniach publicznych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie02.04.2019 08:17

28 marca 2019 roku dr Piotr Cyrek przeprowadził dla uczniów klasy 2 Technik Handlowiec Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie warsztaty na temat „Komunikacja i wystąpienia publiczne w kontekście budowania relacji z klientem”.

Warsztaty odbyły się w ramach realizacji innowacji organizacyjnej, której założeniem było tworzenie zajęć we współpracy ze specjalistami reprezentującymi uczelnie wyższe oraz inne instytucje. Głównym celem inicjatywy Zespołu Szkół Ekonomicznych było uświadomienie uczniom różnorodnych perspektyw zatrudnienia handlowców i wyposażenie w umiejętności przydatne na rynku pracy.

Dyrekcja szkoły zaprosiła na spotkanie z pracownikami Uniwersytetu Rzeszowskiego także uczniów klas maturalnych, którzy zainteresowani byli możliwościami realizacji aspiracji edukacyjnych właśnie w strukturach Uniwersytetu. W spotkaniu z młodzieżą poza doktorem Piotrem Cyrkiem uczestniczyła również studentka Wydziału Ekonomii – Paulina Hoim oraz doradca zawodowy z Biura Karier UR -Marta Kot.

Tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach, a młodszym uczniom ambicji w zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy