Spotkanie z cyklu akcja Motywacja! Gdzie jest moje miejsce, w biznesie czy na etacie?27.04.2018 10:40

10 kwietnia br. na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się pierwsze spotkanie biznesowe z cyklu akcja Motywacja! Gdzie jest moje miejsce, w biznesie czy na etacie?

Spotkanie otworzyła Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych i Podyplomowych dr inż.  Lidia Kaliszczak. Współorganizatorem tego wydarzenia był Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości na czele z Panią mgr Małgorzatą Michalską i Wydział Ekonomii na czele z Panią mgr Karoliną Kozioł.

Prelegentami a właściwie ekspertami w swojej dziedzinie byli:

• SEBASTIAN KOLISZ - Partner Zarządzający Akademickimi  Inkubatorami  Przedsiębiorczości w Polsce Południowo – Wschodniej. Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor idei startupów i działań przedsiębiorczych. Twórca sukcesu AIP oraz Dyrektor Growth Business Link Kraków w Krakowie, działający w branży od 2006 r.
  • oraz MARCIN SZWORAK - Absolwent Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Współwłaściciel marki Makarun, odpowiedzialny za jej rozwój w Polsce, finanse, a także sprzedaż Franczyzy. Współtwórca systemów franczyzowych (Frytki Belgijskie w Krakowie, Pod Magnolią, Tornado Cafe oraz Szkoła Walki Drwala) w ramach projektu własnafranczyza.pl. właściciel i twórca startupu naszawyprawa.pl oraz pomysłodawca i organizator akcji charytatywnej Złotówka Za Kilometr.

Spotkanie z praktykami biznesu to ważne wydarzenia dla społeczności akademickiej wśród której znajdują się osoby planujące założyć własną firmę.

Akcja MOTYWACJA to połączenie WIEDZY, WSPARCIA I WSPÓŁPRACY.

Zaproszeni Eksperci pokazali studentom konkretne wyniki swojej pracy, dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w biznesie.