O kreatywności w biznesie, karierze zawodowej i rachunkowości w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie26.04.2018 13:38

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki w Rzeszowie był organizatorem I Podkarpackiego Turnieju Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce”, który odbył się 6 kwietnia 2018 r. W wydarzeniu tym uczestniczyli również pracownicy Wydziału Ekonomii, którzy rozmawiali z uczestnikami konkursu o szeroko rozumianej kreatywności. Akcentowali konieczność kreatywnego podejścia zarówno w kontekście prowadzenia działalności gospodarczej traktowanej kompleksowo, ale także w jej poszczególnych wymiarach funkcjonalnych. Szczególnym zainteresowaniem uczniów cieszyło się zagadnienie kreatywnej rachunkowości, o której dyskutowano rozważając jej pozytywne i negatywne aspekty.